Já já já, zase jenom Já! Hledám kamarády, někoho vtipnýho, s kým se dá psát o čemkoliv a tak dál už to znáte :P Někdo z Českých Kopist nebo Lovosic by tu nebyl, když je hezké počasí jezdíme na Labe rybařit, znáte to, celá rodinka rybářů, ještě že Já nejsem :P Děkuji lidi, byla bych ráda, kdyby se někdo ozval dřív než odejdu do Nebeského Pekla :D (Komu by záleželo na vzhledu, tak ať radši ani nepíše :D Kdo chce vědět jak vypadám, tak ať se zeptá na mém FB, :P http://www.facebook.com/saekosenpai.ritsukaneko a nebuťte moc zvědaví :P) Kujůů :))

Červen 2012

Shaman King - fanfiction.net

30. června 2012 v 22:59 | Liss-chan
Hao naprosto perplex dopadl na záda a nechápal, co se to přesně stalo. Před vteřinou bojoval s Yohem, ten na něj útočil Mečem světa, rozmáchl se a ... zasáhl ho?
Kdyby ano, byl by teď Hao mrtvý. A Yoh také, mimochodem, což si ten ovšem zřejmě neuvědomil. Avšak zdálo se, že oba stále žijí. Hao každopádně ležel uprostřed malé pouštní oázy u rozkošného jezírka, ze kterého ho sledovaly zvědavé žáby. A Duch ohně někam zmizel.
Co se to vlastně stalo? Zjevně se sem tedy přemístil dříve, než meč dopadl. Ovšem vědomě to rozhodně neudělal. Buď tedy zareagoval podvědomě, což se mu nechtělo věřit, nebo ho přenesl někdo jiný. Ale kdo, proboha?
Cítil se natolik vysílený, že o tom nedokázal přemýšlet. Věděl, že by měl raději odejít někam do bezpečí, jenže jeho tělo ho odmítalo poslechnout. Už neměl sílu vzdorovat a tak jednoduše zavřel oči a okamžitě usnul.
Když se probral, byla už noc a na obloze zářily hvězdy. Přesto mu bylo teplo, což nepochybně způsobovala teplá pokrývka obtočená kolem jeho těla. Když usínal, určitě ji neměl. To znamená, že tu byl nebo dokonce stále ještě je někdo jiný...
Pokusil se vyskočit na nohy, ale pevné objetí ho zadrželo.
"Šššš, neboj se, nic ti nehrozí. Nikdo neví, že jsme tady," uklidňoval ho starostlivý hlas.
Hlas Yoha Asakury.
"Otouto?" zeptal se nevěřícně.
"Ano, jsem to já," ujistil ho jeho bratr a aby nebyl na pochybách, lehce ho políbil.
Hao byl natolik ohromen, že se nebránil.
"Ale jak...?"
"Prostě jsem čekal, že to dopadne tak, jak dopadlo. Našel jsem si tuhle oázu a naučil jsem se do ní přemístit něco nebo někoho zhruba ve tvé váze..."
Hao jen vyjeveně zíral. Něco takového by od Yoha nikdy nečekal. Jeho dvojče ho znovu políbilo, tentokrát důrazněji a neléhavěji. Hao to bez odporu strpěl.
"Copak si myslíš, že bych dovolil, aby se ti něco stalo?" vybuchl Yoh rozohněně. "Vím, že o mně nemáš valné mínění, ale takový idiot, abych si zničil to nejdražší, co můžu mít, přece jen nejsem! Nenechám se o tebe nikým připravit! Ani Asakury, ani nikým jiným! Jsi můj jediný bratr, větší část mé duše - a především má jediná láska. Já tě miluju, Hao, a nic na světě to nemůže změnit, stejně jako mi tě vzít!"
Hao se nezmohl na slovo a Yoh usoudil, že kdo mlčí, souhlasí, a odhodlaně se k němu přitiskl. Nečekaně se nad nimi sklonil Duch ohně, vzal je do svých dlaní a schoval je v nich, takže jim bylo teplo a přestal je obtěžovat všudypřítomný písek. Yoha to osmělilo ještě víc a Hao si uvědomil, že Godaiseireie jeho jednání nijak nepřekvapuje. Byli přece jediná duše, proč tedy ne jediné tělo? V té chvíli to přišlo logické i jemu. A navíc stále ještě byl příliš slabý na to, aby se dokázal úspěšně bránit, zejména proti Yohovi.
A tak toho dne došlo přece jen ke spojení obou částí rozdělené duše, i když trochu jinak než pár hodin před tím...
Když si už klidně leželi v náručí, poznamenal Yoh spokojeně: "Hao, víš proč je dobře, že jsme oddělení? Protože se tak k sobě můžeme opakovaně vracet!"
Hao se uvolněně zasmál. Cítil se nesmírně vyčerpaný, tentokrát ovšem docela příjemně.
Yoh ho pohladil po tváři: "Dokázal jsem tě porazit, aniž bych tě kvůli tomu ztratil. Stejně tak dokážeme najít způsob, jak zachránit Zemi bez toho, aby bylo nutné zničit lidstvo! Lidé a příroda spolu MOHOU žít v míru. Spousta lidí se o to snaží, dokonce i těch bez šamanských schopností. Jsou jich tisíce, možná dokonce milióny. A až i ti ostatní pochopí, že zánik života na Zemi by znamenal také jejich vlastní konec, změní se i jejich chování. A potom budou potřebovat tvoji pomoc a ještě rádi se budou řídit tvými příkazy. A nakonec splníme náš úkol a budeme se moci vrátit domů, už navždycky spolu."
"Překvapuješ mne, otouto, tolik moudrosti bych od tebe rozhodně nečekal!" potřásl Hao hlavou.
"Hádám, že ani tolik síly a obratnosti, abych tě dokázal přenést do téhle oázy a utajit to před ostatními. A myslím, že těch věcí, co jsi ode mne nečekal, je ještě víc," uculil se Yoh potutelně a přitulil se k němu. "Ale neříkej mi otouto, víš, že to nemám rád!"
"A co hodláš udělat dál, otouto?" ignoroval Hao s přehledem jeho žádost.
"Odejdeme spolu. Někam daleko, hlavně co nejdál od Asakurů."
"A co tam ´někde daleko´ budeme dělat, otouto?" provokoval ho Hao nadále.
"Čekat. Velký duch přerušil Turnaj šamanů. Dokud nás nezavolá zpět, nemusí o nás někdo vědět."
"Velký duch přerušil turnaj? Kvůli mně?" zalapal Hao po dechu.
"Evidentně. A možná taky kvůli tomu, abyste ty i ostatní měli šanci dostat rozum. Jsme přece všichni na jedné lodi, nebo spíš planetě. Jinou nemáme. Potřebujeme se navzájem, abychom zabránili katastrofě, kterou přece nikdo nechce. Ty jsi pro nás naděje a velký dar, i když tedy někdy poněkud nebezpečný dáreček. Věřím, že to brzy všichni pochopí. A ty mne zatím můžeš učit. Od začátku bych byl raději, kdybys můj výcvik převzal sám a nevymýšlel ty tvoje překvápka."
"Promiň, otouto," povzdychle si Hao. "Prostě neumím trénovat děti, nikdy jsem to nedělal."
"Myslím, že jsem dneska dokázal jasně, že NEJSEM dítě," zavrčel Yoh dotčeně. "A ty jsi navíc jen o pár minut starší než já! Je mi patnáct stejně jako tobě."
"Ano, ale já si pamatuju události tří lidských životů."
"No jo, pamatuješ si. To mnozí taky a staršími je to neudělá... A přiznej, zažil jsi už někdy dřív něco tak skvělého jako dneska?"
Hao se musel hodně přemáhat, aby se nerozesmál: "Samozřejmě, že ne!"
Nenáviděnou bratrovu přezdívku tentokrát milostivě vynechal.
"Já taky ne," přiznal Yoh ochotně. "Trhalo mi srdce už to, když jsem musel přerušit naše spojení před naším soubojem, ale věděl jsem, že to udělat musím, abych ti zabránil vyhrát. Ovšem doufal jsem, že se postarám o zopakování té nádhery, jakmile to jen bude možné. A jestli ode dneška budeme žít spolu, tak tu příležitost budeme mít často..."
"Jenomže já jsem na tebe příliš silný, Yohu!" namítal Hao ještě.
"Myslím, že ne," zapředl jeho bratr a pohrával si s jeho vlasy jako nezvedené kotě. "Dneska jsem tě přece porazil! I když to byla spíš kombinace mého maximálního zoufalství s neskutečným štěstím."
"Tak to máš pravdu," kapituloval Hao před svým dvojčetem toho dne již podruhé.
"Takže se mnou odejdeš?" podíval se na něj Yoh s nadějí.
"Ano."
"A budeš mne učit?"
"Pokusím se o to."
"A vrátíš se, až bude Turnaj šamanů obnoven?"
"Samozřejmě."
"A vzdáš se plánu na zničení lidstva?"
"Ne."
"Jak to, že NE?" ztuhl Yoh.
"Nepřesvědčil jsi mne, otouto," vrátil se Hao ke svému oblíbenému oslovení svého o několik minut mladšího bratra.
"Skutečně?" zaprskal Yoh. "Tak třeba pomůže tohle!" olíznul Haovi levé ucho.
Hao se svíjel smíchy: "Můžeš to zkusit, mně se tenhle způsob tvého přesvědčování velice zamlouvá! Ale upozorňuji předem, že moc nadějí na úspěch nemáš..."
"No dobře," vzdychl si Yoh. "Ale třeba tě přesvědčím během té doby, co budeme spolu?"
"Uvidíme," usmál se Hao tajemně. "Naděje umírá vždycky poslední..."
"Ty jeden," vztekal se Yoh a lechtal ho.
"Myslíš, že pomocí brutálního násilí něčeho dosáhneš?" ohromně se bavil Hao
"Asi ne. Bude to chtít spíš vytrvalý a pravidelný nátlak," usoudil Yoh uvážlivě. "Takže si tím teď nebudeme kazit společný večer...," přitáhnul si Haa zase k sobě a pokračoval v ověřování svých teoretických znalostí o sexuálním životě v praxi, tentokrát pod širým nebem.
Když potom společně znaveně pozorovali hvězdy, Hao se na Yoha otočil: "Otouto, mrzí mne, že jsem na tebe při našem souboji tak vyjel... Byl jsem tehdy prostě přetažený."
"To je mi úplně jasné. Útěchou mi může být, že tvou drahou Opacho jsi seřval ještě hůř..."
Z Haa okamžitě spadla veškerá ospalost.
"Moje malá holčička! Co se s ní stalo?"
"Postaral jsem se o ni. Usnula chvíli před tím, než ses probral. Potřebuje to, chudinka, celý den proplakala. Snažil jsem se ji uklidnit, ale nedala se, myslela si, že jsi mrtvý a že já jí lžu, abych ji utišil. Neuvěřila ani Duchu ohně..."
"Tak KDE je?" naléhal Hao zoufale.
"Tady nedaleko, na druhé straně jezírka," ukázal mu Yoh klidně. "Obávám se, že na naši cestu ji budeme muset vzít s sebou, jinak se bez tebe snad zblázní."
Hao ho neposlouchal a spěchal k maličké. Dívenka skutečně tvrdě spala, stočená do klubíčka, a na její tvářičce byly stále patrné stopy slz. Hao ji nešťastně hladil a šeptem jí rozechvěle sliboval, že už nedovolí, aby byla kvůli němu nešťastná...
Yoh se chvíli díval na ten dojemný obrázek a pak dostal geniální nápad.
"Hao, jen tak mimochodem, jsi si vědom toho, že Opacho je šamanem asi tak stejně jako třeba Manta?"
"To se časem zlepší!"
"Ne, to tedy nezlepší. Opacho má velmi slabé šamanské schopnosti - přesně takové, jaké by měl každý člověk, kdyby ho téměř od narození vychovával šaman tvého formátu."
"Vidí duchy!"
"To přece každé dítě. Většina tu schopnost ztratí, protože ji nerozvíjí, ona ne, protože ses jí ujal ty. Vím to od Manty a od Fausta, zajímalo je to. Ale jinak je Opacho jenom obyčejný člověk - takový, jaké jsi chtěl zničit! Tak si přestaň vymýšlet pohádky na utišení svého svědomí a podívej se pravdě do tváře!
Řekni, dokázal bys ji zabít?"
"Samozřejmě že ne! A mlč už, nebo ji probudíš!"
"Tak pojď od ní kousek dál," zvedl se Yoh, poodešel a počkal, až se k němu jeho dvojče znovu připojí. "Ale neutíkej od tématu! Řekni, nechal bys Opacho naživu, i kdyby ztratila i to málo schopností, které teď má?"
"Jistěže ano! Nikdy bych ji nepřestal mít rád, je pro mne jako moje vlastní dceruška."
"A zabil bys jiné děti, stejné jako ona?"
"Ne."
"A zabil bys jim rodiče, jako jsi to udělal Lysergovi?"
"Otouto, přestaň! Moc dobře víš, že s Lysergovými rodiči to byla nešťastná náhoda! Ale kdyby to bylo nutné, musel bych to udělat a udělal bych to zas, i když Lyserga je mi strašně líto! A už dost o tom - mě nepřesvědčíš a když budeš pokračovat, odejdu!"
"Ne, já nepřestanu a ty neodejdeš! Poslouchej, já vím, jak moc máš Opacho rád a že bys jí nikdy neublížil, i když má naprosto mizivé šamanské schopnosti. A věřím, že bys ji miloval, i kdyby neměla žádné. Ona si tvou lásku taky plně zaslouží. Jenomže si představ, že bys ji jako opuštěné umírající miminko nenašel ty, ale nějaký obyčejný člověk. Dneska by už duchy nejspíš neviděla a nikdy by z ní nebyl šaman. Ale pořád by to byla ona! A kdybys nechal zabít v rámci záchrany Země všechny lidi, byl bys i jejím katem. Vzal by sis TOHLE na svědomí?"
Hao dlouho mlčel. Potom se, následován Yohem, stále beze slova vrátil k Opacho, lehl si vedle ní a objal ji. Když maličká ucítila jeho tělesné teplo, okamžitě se mu spokojeně zavrtala do náruče a pokračovala ve spánku, nyní už mnohem klidnějším.
Nakonec Hao tiše řekl: "Dobře, Yohu, zkusíme hledat jinou cestu pro záchranu Země. Umožním ti dokázat mi, že existuje. Ty si ale na oplátku uvědom něco jiného. Duše nikdy neumírá, já sám jsem docela přesvědčivý důkaz. Smrt není konec existence a nejde o takovou tragédii, jak se lidem někdy zdá, dokonce ani u pětileté holčičky. Ale kdyby zanikla Země jako živá planeta, všichni lidé zemřou, bez šamanských schopností i s nimi, a už se nikdy žádný člověk nenarodí. A to nemluvím o zvířatech a přírodních tvorech, které by to postihlo nejvíc, ačkoliv se nijak neprovinili. Kdyby nebyla jiná možnost, bylo by nutné přistoupit k nejkrajnějšímu řešení - třeba i takovému, které by zahrnovalo smrt Opacho.
Ale pokud existuje jiná cesta, a já nepopírám, že existovat může, slibuji, že ji s tebou budu hledat. Zatím na to stále ještě zbývá nějaký čas..."
"Kolik?"
"Tak asi třicet let. Plus mínus jedno desetiletí podle toho, jak rychle bude destrukce planety postupovat."
"To mi přijde jako docela dost dlouhá doba!" namítl Yoh šeptem.
"Ne, když uvážíš, co všechno je nutné stihnout. A otouto, pokud JÁ přijdu o lidské tělo, narodím se znovu až za půl tisíciletí, ne za pár let jako normální lidé - respektive nejspíš už nenarodím, pokud to nezvládnete sami. Kdybych nyní zemřel, ocitnu se mimo hru," informoval Hao svého bratra nevzrušeně.
"To já vím! Proto taky nedovolím, aby se ti něco stalo!" ujistil ho Yoh prudce.
"Buď potichu, ať ji nevzbudíš!" zasyčel Hao, dřív než bratrovi odpověděl. "Moudré rozhodnutí, otouto. Už proto, že spolu se mnou bys zřejmě zemřel i ty."
"Jak to?"
"Jsme jedna duše a ve mně je jí většina. Sám beze mne bys mohl existovat jen s pomocí podpůrných kouzel a garantuju ti, že by to nebylo příjemné, být na Zemi bez deseti jedenáctin vlastní duše."
"Aha... Tak to ještě že jsem se rozhodl správně!"
"Přesně tak, otouto... no dobře, tak tedy Yohu," zasmál se Hao bratrovu dotčenému pohledu.
"Teď už se od sebe nikdy neodloučíme," vrněl Yoh blaženě.
"Ty jsi ale trotlík, ot- Yohu," potřásl Hao hlavou, "tvoji přátelé už tě nejspíš hledají a ani nemluvím o tom, co zanedlouho rozpoutají Asakurové, jestli se rychle nevrátíš. Dojde jim, že to souvisí se mnou, a zabijí nás nakonec oba. Ne, ty teď musíš domů a pak se můžeš zkusit nějak nenápadně vytratit, třeba předstírat vlastní smrt. Yohmei ví o spojení našich duší, takže bude předpokládat, že jsem-li já mrtvý, ty mne zřejmě také dlouho nepřečkáš. Bude to vypadat přirozeně - tedy pokud to nezkazíš. Myslíš, že bys to mohl zvládnout zařídit?"
"Určitě ano. Ale až ráno! Dovol mi s tebou ještě chvíli být...," přitulil se k němu Yoh z druhé strany než Opacho.
"No tak dobře, ovšem nejpozději za úsvitu tě vzbudím a vyženu. A teď už musíme spát, ať jsme toho oba schopni!"
Potom Hao zavřel oči a okamžitě znovu usnul. Yoh se nadzvedl na loktech a ještě dlouho se na bratra rozněžněle díval. Při předchozím souboji dokázal Haa na okamžik zastavit, tak jako před tisícem let Asakurové a před pěti sty lety Yohken s Matamunem. Ale tady, v nočním tichu malé pouštní oázy, dosáhl velkolepějšího vítězství než kdokoliv před tím - dokázal Haa přesvědčit. A navíc ještě získat jeho lásku a snad i trochu respektu. Vzdal v duchu díky Velkému duchu a pak se ještě chvíli kochal líbezným obrázkem spícího Haa s Opacho v náručí.
Jeho první myšlenka byla, že je to kouzelný pohled. Ta druhá ovšem, že kvůli poloze děvčátka už během téhle noci nemá šanci na třetí kolo sbližování s Haem. Ta třetí a poslední, než se propadl do hlubiny spánku, byla, že hned zítra musí přimět Annu k provedení rituálu pro návrat Matamuneho, aby se měl po jejich odchodu o Opacho kdo starat, zatímco s Haem budou ... zaneprázdněni.
Co se týkalo jeho, hodlal být Haem zaneprázdněn co možná nejčastěji...
Velká duch se usmál na Matku Zemi: "Tak to Yoh přece jen zvládnul... Nu, řekl bych, že bychom mohli ohlásit obnovení Turnaje šamanů!"
Bohyně s úsměvem zavrtěla hlavou: "Kdepak, můj drahý, zdaleka ještě ne! Hao už sice skutečně pochopil všechno, co bylo třeba, jenže pro lidi to zatím neplatí. Musíme počkat, dokud se nezačnou měnit i oni.
A potom, myslím, že by si Hao s Yohem zasloužili dostat nějaký čas jen sami pro sebe..."

Téma týdne - Normálnost

30. června 2012 v 22:59 | Liss-chan
Článek je přiřazen k tématu týdne "Normálnost".
Když už je tu možnost k tématu Normálnost tak vám řeknu, že to slovo vůbec neznám, nic mi neříká a jestli to má být slovo příbuzné ke slovu Nenormálnost, tak mi to pořád nic neříká.. Mám zaracha a dlouho jsem tu teď nebyla, zítra jedu se školou do senátu a modlím se abych v Praze potkala nějaké Otaku-cosplayery :D Moc se tam netěším, ne že by mi bylo v autobude špatně, ale komu by se chtělo sedět dvě hodiny v kuse v autobuse, a moje nej kámoška tam možná nepojede, a to mě štve. páč to znamená, že tam možná vzhledem k počtu mých kamarádů sama. No zaracha mám sice na dlouhou dobu ale i tak píšu povídky, píšu si je do blogu-myslím ten z papíru :D Zase jsem se ztratila, to dělám vždycky, dobře.. jsme u tématu Nenormálnost.. srry Normálnost.. říkám, že to slovo neznám! Já jsem nenormální a trvám na tom aby i ostatní byli nenormální, protože je to obrovská prča. Jestli píšu chyby tak se omlouvám :D No asi končím jelikož nevím kdy přijde matka z práce a nechci aby mě nachytala :D Nenormálnost je moje oblíbené slovo.. jsem nenormální, nejlepší bylo když jsme s kámoškou šli na odpolední přestávku a jedna kamarádka si zavazovala tkaničku a druhá kámoška mi řekla, ať se jdeme schovat, tak jsme se schovaly a ona zařvala: "Jsem lesba." No všichni co tam byli tak na ní koukali :D Na to nikdy nezapomenu. Mějte se pěkně a až tu zase někdy budu tak vám napíšu moje povídky.. ale nestojí za to, neumim psát.

Wendy Marvell

30. června 2012 v 22:58
Určitě plno z vás zná anime Fairy Tail, je to božské anime, a jestli ho neznáte doporučuji skouknout, sice jsem ho neviděla ale už se na to chystám a to myslím vážně, jenomže se rozhoduji co skouknout dřív, je toho víc co bych chtěla skouknout, třeba Fullmetal Alchemist, Clannad + Clannad After Story, a mám rozkoukané Kimi ni Todoke a Ao no Exorcist, občas mi přijde, že se MUSÍM začít koukat na Bleach, ale 100% se kouknu na Fullmetal Alchemist a hned po něm na Fairy Tail. Nemám moc času na koukání, protože po mě každej den někdo něco chce, doma mám práce taky tři prde*e a na fb mi píše hodně lidí kvůli sčítání Českých a Slovenských Otaku, a kamarádova nová skupina a to musím být ještě aktivní v ostatních skupinách, no potom tu jsou ti, kteří chtějí něco nakreslit. Občas si kreslím i pro sebe jenomže teďka budu kreslit kámošce Otokiyu Ichinose, druhé kámošce Grella se Sebastianem, kamarád chce Hollow Ichiga a druhej kámoš Toushirou Hitsugaya, a sobě si nakreslím Renji Abarai. Je toho docela dost a to si chci nakreslit ještě Erzu s Natsuem :D Takže vám to asi nedošlo, ale nějak jsem odjela po dlouhé cestě do někam.. Takže se vracím zpět k Wendy, Wendy je malá roztomilá modrovlasá holčička z Fairy Tail kterou jsem včera nakreslila a chcu vám ji ukázat páč takhle doopravdy nevypadá :D

Zetsu

30. června 2012 v 22:57 | Liss-chan
Můj 'kamarád' mi nakreslil obrázek, tak jsem mu za to nakreslia taky obrázek, řekl si o Zetsua, takže jsem mu ho taky nakreslila. Kreslila jsem ho cca 3hodiny. Ze začátku vypadal divně.
Takto vypadal na začátku, ale na konci vypadal ješě divněji^^
Nevím, myslím že se mi nepovedl.. Jsme v takové fb skupině je nás tam teď jenom 11 a přidáváme tak naše výtvory, spíše editujeme než kreslíme vlastní obrázky, ale i ty kreslíme.

Ta změna :D

30. června 2012 v 22:57 | Liss-chan
Tak jsem se dneska nudila a přišla jsem s nápadem, že si vezmu starý obrázek Misaki a překreslím ho. Vzniklo z toho úplně něco jiného, možná bych mohla poprosit kamaráda nebo kamarádce ať můj obrázek edituje, protože bych ho chtěla vidět od někoho kdo umí pěkně kreslit :-)
PŘED:
PO:
Myslím, že jsem se docela zlepšila :-)

Editace starých obrázků

30. června 2012 v 22:57 | Liss-chan
No tak jsem projížděla svůj blog a myslela jsem, že se pochčiju smíchy když jsem viděla ty obrázky.. Tak jsem si řekla že je překreslím, ale začala jsem Hidanem, a dávám ho sem jako prvního, protože lituji že jsem ho vůbec předělala :D
PŘED:
PO:
Potom přišel na řadu Nagato u toho jsem se možná i počůrala :D:D
PŘED:
PO:
No tak Nagato se na druhej pokus povedl a neni tak strašnej jako Hidan, nesnášim Hidana, ale kreslila jsem ho kámošce a asi kvůli tomu že ho nesnášim tak nemám ten pocit že musí být luxusně nakreslený :D Ještě dopíšu tenhle článek dodělám sem Yahika a toho Naruta, potom se můžu poustit do nových obrázků, a psaní povídek, mám v rozepsaných jednu nedopsanou povídku k jednomu obrázku(SasoDei) doufám že se vám bude líbit :3
Tak zase na viděnou, mizim do školy a dneska máme focení takže se jdu učesat :D

DeiSaso

30. června 2012 v 22:55 | Liss-chan
Včera večer jsem doeditovala obrázek Sasoriho a Deidaryho a dneska ráno ve čtyři jsem ho dodělala, takže se vám pochlubím, akorát že jsem začátečník a nevím jak se dělaj stíny, teda vím jak se dělaj stíny ale neumim to udělat tak aby byli jenom tak kde chci, ale na tom Zetsuovi jsem je udělala.. asi si to nepamatuju nebo já nevííím.
Tak to jsou jen obrysy..
A tu je plná verze ^^ -.-
A protože je to Sasori a Deidara napsala jsem vám k tomu kratší povídku -__-
(toto je jenom část, nechcu to prodlužovat, zítra budem dopisovat -_-)
"Ztratil jsem kartáček na zuby, Deidy." volá Sasori z koupelny.
"Já nevím kam sis ho dal, koukni se do zásuvky." volá Deidara z vedlejšího pokoje. Hledá ve skříni oblek, jdou totiž na Peinovu a Konaninu svatbu.
"Chceš ten černej nebo ten modrej oblek?" ptá se Deidara Sasoriho.
"Ten bílej! Jdeme na svatbu ne na pohřeb.." zaťuká si Sasori na čelo...
"Nojo, já úplně zapoměl, že musíme být ve světlém." omluví se Dei.
"Našel jsem ho!" žakřičí radostně Sasori s kartáčkem v ruce, kterou pevně svírá.
"Vyčisti si ty zuby a jdi se obléknout, jsi v té koupelně celou věčnost, já tam ještě nebyl." nadává Dei Sasorimu.
"V koupelně přeci můžeme být oba dva ne? Je dost velká, a myslím že by nám dvoum mohla extra stačit.." usmívá se a zvedá obočí na Deidyho, který přišel a stojí mezi dveřmi opřený o futra.
"Nevtipkuj." řekne Dei a shoupne se na druhou stranu.
"Nevtipkuji, myslím to doslova vážně." řekne Sasori.
"Jak myslíš." Dei se narovná a jde takovým ladným krůčkem k Sasorimu. Sasori byl jen v nových jeanech, které mu koupil předevčírem Dei a ve světle modrém bavlněném roláku. Přišel k němu, vyndal mu kartáček z pusy, ještě že si na něj nedal pastu, pomyslel si Dei znechuceně.. začal mu opatrně sundavat rolák, načež zjistil, že Sasori má růžové třičko s Akamarou který vypadá jako chibi.
"Sasori! Děláš si srandu?" spouští Deidara.
"Ne, prosím. Ještě mě ušetři a nevolej na Hidanovo nové telefonní číslo."
"Zrovna to začínalo být zajímavé." oba dva vykulili oči a podívali se na sebe. Ten kdo promluvil nebyl ani jeden z nich, ale stojící Tsunade opírající se stejně jako před chvílí Deidara.
"No tak Tsunade, vůbec to nevypadá tak jak to je."
"Ano, vůbec to tak nevypadá! On mě napadl! Já to nechtěl!" říká Sasori..
"Co to říkáš za nesmysly?" okřikne ho Deidara.
"Notak kluci, viděla jsem to od začátku, nemusíte se hádat." usměje se a přijde ladnou chůzí k Sasorimu. Přejede ukazováčkem z jeho tváře k bradě a nadzvedne mu hlavu.
"Že ano, Sa-so-ri." ani ona sama nevědíc vyhláskovala jeho jméno, a odešla.
"M-měli bychom se oblíkat.."řekně Sasori..
"Chtěl jsem ti sundat rolák a rozepnout pásek a svléct kalhoty, a skočit na to! To snad neni možný, nejradši bych skočil na tu prsatou bábu, ta nenosí nějakýho psa cicího kluka kterej se baví s Hinatou! Jesus Christus.. proč já?" naříká Deidara, opře hlavu o zeď a bouchne pěstí do zdi. Nejspíš se lituje, že řekl že by skočit po té prsaté bábi.
"P-promiň DeiDei.." řekne Sasori
"Neříkej mi tak! Tak mi můžeš říkat jen.. když jsme.. v posteli.." Deidara se otočí, koukne na dveře, jsou zavřené, přijde k nim a otočí klíčkem.
"Teď jsme tu pěkně sami." navrhne a přijde k Sasorimu a sundá mu rolák a při sundavání zavře oči aby neviděl toho strašného psa, kterého nesnáší, už mu ho sundavá přes hlavu, už jenom rukávy, a je z něj venku.. ještě to tričko, nahmatá a rychle ho z něj svlékne. Otevřel oči, až když to tričko odhodil za sebe. Objal ho kolem pasu a začal jeho uchem, chvíli si s ním pohrával a potom mu líbal krk, rukama sjel k zadečku.. začali se líbat.. rukama jel okolo pásku dopředu, kde ho začal otvírat a začal mu sundavat kalhoty. Sasori si uvědomil, že je čas taky svlékat Deidaru. Chytil ho pod týlem hlavy a začal ho líbat. Sáhl mu na jeho vypracované břicho a sjel rukou do kalhot, Deidara se narovnal a nadechl se. Zatímco Sasori se staral o Deidarův penis, Deidara začal svlékat Sasorimu kalhoty. Když mu je sundal, Sasori vyndal ruku z kalhot a začal mu je také sundavat. Když se oba dva svlékli úplně do naha,

Moje TOP anime 10

30. června 2012 v 22:53 | Liss-chan
 1. Fullmetal Alchemist
 2. Highschool of the Dead
 3. Ao no Exorcist
 4. Kimi ni Todoke
 5. Kiss×Sis
 6. Clannad
 7. Code Geas
 8. Loveless
 9. Kuroshitsuji
 10. Naruto Shippuuden
Tak to je moje TOP desítka oblíbených anime a k tomu vám můžu poslat pár ukázek, pro ty kteří neznají ;)
 1. (omlouvám se video je z druhé řady Brotherhood)http://www.youtube.com/watch?v=eRuvEbwLQzo&feature=related
 2. http://www.youtube.com/watch?v=0sDKYCAbTQ8
 3. http://www.youtube.com/watch?v=RTGo6eURQZ8
 4. http://www.youtube.com/watch?v=eCeR_gqrNPs&feature=fvwrel
 5. http://www.youtube.com/watch?v=2DhNIKRSyr0
 6. http://www.youtube.com/watch?v=4n4b42vZ124
 7. http://www.youtube.com/watch?v=mY9VcmUemJo
 8. http://www.youtube.com/watch?v=a4qttlESGEg
 9. http://www.youtube.com/watch?v=B084zv59WwA
 10. http://www.youtube.com/watch?v=A01XGczHIk0
Děkuji, že chodíte na můj blog ikdyž neni moc populární, jsem ráda že je tu aspoň pár lidí kteří se sem občas vrací, jsem ráda že je tu náštěvnoust za celej měsíc 50x ale i tak si toho cením, Děkuji :-)

Nechci Tě ztratit

30. června 2012 v 22:52 | Liss-chan
Přejelo Tě auto,
chtělo se mi zvracet,
brečet a křičet.
Bylo mi smutno,
začalo pršet,
začla jsem ječet.
V lese, kde jsme vždycky byly,
jen potůček hučel ve svitu měsíce.
Padaly blesky a hromy,
padaly stromy.
Přišli tam lidi,
všichni to vidí.
Ale já láskou nevidím nic jinýho,
modlila jsem se za Boha mýho.
Řekl mi ať se modlím znovu o půlnoci, a že jinýho už nechci.
Večer když jsem si šla lehnout,
chtěla jsem být jen s tebou.
Vypila jsem flašku rumu,
nevrátila jsem se domu.
Zajelo mě auto,
všichni tu brečeli,
a věděli že Tě miluji.
Do nebe cesta dlouhá je,
počkej tam na mě, přijdu co nejdříve,
počkej tam, já už jdu, budeme spolu zase,
protože Já nechci stratit Tě.

Láska je Osud

30. června 2012 v 22:51
Když jsem spadla do kaluže,
viděla jsem krásného muže,
měl černé vlasy a růžové tváře,
usmíval se na mě, přibližoval se,
a já panikou napila jsem se.
Pak jsme se doma smály,
jako Babička a Dědeček,
byly jsme staří ale měli se rádi,
koupily vnoučeti nočníček.
Vypadla mi protéza,
zavolali doktora,
v sanitě se mě ptaly, kde mam vajgly.
Řekla jsem že nekouřím, a po protéze netoužím.

Je mi to líto

30. června 2012 v 22:50 | Liss-chan
Je mi to líto,to minulý léto,
ja jsme se rozešli,
pak se zamysleli,
proč ten náš život takový měl být.
To ten odu zrádný mrtvích,
kteří nás pokřtily, a kapku krve vypily,
když jsem byla malá,
měla jsem tě ráda,
že ty jsi to nevěděl ale tušil.
V smičce jsem se poprvé políbily,
to bylo minulý rok,
teď jsem v devítce a právě se rozešli.
Je mi to líto,
to minulý léto,
když jsem se hádaly,
a facky si dávaly,
že jsem ani jeden nevěděli
že se naši vdávaly.
Tak to bylo po všem,
naši rodiči byly krvi proliti,
prosazeni našimi rodiči.
Bylo to super, chodily spolu,
teď toho lituju ale stále tě miluju.
Jsme bratr a sestra,
to byla ostuda když naši tančily polku.
bylo to dávno ale bylo to proto,
že jsem oba věděli a cítily to samé proto,
že jsme se milovaly a našim naschvály dělaly.
Tak takhle to dopadlo, jsme dva blbci kteří cšechno zkurvily.
Je mi to líto, je mi to líto,
nevzpomínej na to!

Sex v hotelu

30. června 2012 v 22:49 | Liss-chan
Když jsem se měli rádi, něco jsme si přáli,
nevím co to bylo, ale něco aby nám to klaplo.
Teď si užíváme sexu v hotelu, v jedný posteli,
to nebylo všechno, máme čtyři děti, co s nimy, dáme je na adopci.
ty děti za to nemůžou, a my to dobře víme, a proto si balíme.
Máme plný kufry, děti už nás nenajdou, to jsem ráda,
ale přitom lituju, protože už nelevituju.
Dej mi pokoj se sexem, teď jde se psem ven.
Je to tady krásný, ta pláž, a ty nový modrý nový šaty.

Vrána

30. června 2012 v 22:48 | Liss-chan
Na zahradě u mě doma,
seděla tam velká černá vrána.
Seděla tam ještě včera,
teď už nejspíš uletěla.
Už ji asi neuvidim,
brečet přece nebudu,
nejsem žádná nicka,
byla to jen vrána,
která tu týdny seděla,
třeba teď už přiletěla,
šla jsem se kouknout ven,
a ona tam seděla,
a já myslela že je zima,
ale chcípala jsem vedrem,
slunce tam svítilo,
a mraky žádný nebyly,
a malý vrány vedle ní seděly.
To jsem byla šťastná,
že chci taky rodinu,
kéž bych ji taky měla,
měla taky děti
kteří by si hrály s vránoy,
a střežily aby neuletěly,
ale pak by se zase bály,
a už nepřiletěli.

Hvězda nad Konohou

30. června 2012 v 22:48
Co to svítí na obloze?
můj bratr je v Konoze.
Sasuke on se jmenuje,
v teamu sedm je,
se Sakurou a Narutem.
Jejich sensei Kakashi,
čte si porno časáky.
Jeho kámoš Jiraiya,
má vlasy až na záda.
Co to svítí na obloze?
Hvězda, ta to bude.

Zachránit Konohu

30. června 2012 v 22:47 | Liss-chan
Konoha je pěkné místo,
hodně lidí v ní bydlí,
jsme proti jejímu zničení.
Zastavíme Sasukeho,
budeme žít dál,
kdo z nás bude král?
Naruto už bojuje.
Fandí mu celá Konoha,
Itachi se dívá seshora.
"Dal mi tajnou sílu,
snad ji teď využiju."
Já mám kyuubiho a on sharingan,
použiju na něj rasengan.
Už tam leží na zemi,
nechtěl jsem mu ublížit.
Byl to můj kamarád,
měl jsem ho rád.
Příště zeshora se dívej,
s Itachim si povídej.
Na mě si občas vzpomeň,
a zlé vzpomínky zapomeň.

♥ Plamínek lásky

30. června 2012 v 22:46 | Liss-chan
Byl jednou jeden chlapec a dívka . . Velmi se milovali . . Avšak dívka jednoho dne zemřela. Chlapec z toho byl neustále rozrušený, plakal dnem i nocí, lidé k němu říkali samé hezké věci, ale nepomohlo to, nedokázali zastavit jeho slzy. Jednu noc, během spánku, se mu zdál sen. V tom snu viděl jeho zesnulou dívku v nebi, s dalšími dívkami v jejího věku . . Všechny měly krásné šaty jako z pohádky, a v ruce zapálenou svíčku. Všechny, kromě ní. Její svíčka nehořela. Přišel k ní a zeptal se, proč jí svíčka nehoří. Ona odpověděla: "Každá tvoje slza mi zhasíná můj plamínek, tak prosím, přestaň plakat" . . ♥

Povídka

30. června 2012 v 22:44 | Liss-chan
Není to moje povídka ale strašně moc se mi líbila, až napíšu povídku já bude 1000x horší :D ale dočkáte se, někdy :D
Můj milý Kazekage-sama
U stolu v malé kuchyni sedí blonďatý kluk. Před sebou má papír a v ruce drží tužku. Chystá se napsat dopis. Dopis, ke kterému se odhodlával tak dlouho. A dnes se k jeho napsání konečně přiměl. Do detailů si promyslel, co tam napíše. A teď tu sedí, nad tou posvátnou čtvrtkou papíru, a chystá se z ní udělat truhlici obsahující cenný poklad v podobě nitra svého srdce. Poklad, o kterém doufá, že ho uvidí jen jediný člověk. Jeho milovaný Gaara-sama.
"Můj milý Kazekage-sama,
Ahoj. Píšu ti tento dopis, abys věděl, co pro mě znamenáš. Nepíše se to lehce. Ale konečně jsem si to uvědomil a nemůžu to nechat jen tak. Víš, už dlouho cítím, že Ty pro mě znamenáš něco víc než jen přítel. Byl jsi první člověk, díky kterému jsem e přestal cítit sám. Myslím tím, že jsem v Tobě našel spřízněnou duši. Ano, měl jsem sice tehdy svůj tým. Kakashiho-senseie, Sasukeho, Sakuru. A všechny jsem je měl rád, i když se skoro všichni ke mně chovali tak, jak se ke mně chovali. Ale pak, při chūninských zkouškách jsem potkal Tebe-jinchūrikiho. Byl to šok. Měl jsem takovou radost, že nejsem sám. Určitě jsi i Ty v pozdějších měsících musel mít radost, že nejsi jediný, kdo má v sobě bijū. A ke komu se lidé chovali odtažitě. A zacházeli s ním jak s hadrem od smetáku. Jenže Tys byl ze začátku o dost jinačí než já. Byl jsi zlý a nikoho sis nechtěl pustit k tělu. Jak mě potom překvapilo, když ses po té bitce mezi námi změnil. A já Tě opravdu začal mít rád.
Jenže můj vztah k Tobě se měnil. Časem rostl a byl čím dál tíím silnější. Je čím dál tím silnější. V ten den, kdy jsem Ti zachránil život… Byl jsem tak šťastný, že to ani nedovedu popsat slovy. Vždyť jsem i brečel štěstím. A když občané Sunagakure no Sato oslavovali Tvůj návrat, byl jsem za tebe upřímně rád. A jak říkám, můj cit k Tobě stále roste. Tím chci říct… Není to přátelství. Je to něco mnohem silnějšího. Láska? Možná. Říká se, že zamilovatý člověk se stále usmívá, protože pořád myslí na tu osobu. Já to tak ale nemám. Spíš je mi do breku. Stýská se mi. Po Tobě. Řekl bych, že to také bude příznak zamilovanosti. Šílený stesk po té osobě… Touha ji vidět. Touha se jí dotknout. Touha ji obejmout, či dokonce políbit. Touha ztratit se v jejích očích. Touha nechat se unášet na vlnách blaha při jejích policích. Člověk si říká, že se konečně dokope k tomu udělat první krok. Ale jakmile k tomu má dojít, všechna odvaha je pryč. A mně se všechno tohle děje, když jsem s Tebou. Když na Tebe myslím. Je to zamilovanost? Láska? Řekl bych, že jo. Další věc, co bych Ti chtěl říct je, že… Miluji Tě, Gaaro. Moc Tě miluji. Už dlouho. Promiň, jestli Tě tenhle dopis obtěžuje. Nemusíš odpovídat, když nechceš. Ani nijak na tohle reagovat. Prostě… Chovej se ke mně, jak chceš. S odmítnutím se vyrovnám.
Naruto"
Blonďáček si dopis po sobě ještě jednou čte. V pořádku. Jistojistě to jeho tajnou lásku šokuje, ale pořád lepší než kdyby to na něj vychrlil jako vodopád slov nebo nějak hrubě a hrr, nebo tak něco. Zvedá se, balí dopis do obálky, píše adresu, kterou tajně vyhrabal v Kage kanceláři doma v Konoha gakure, lepí známku a posílá dopis. Když to vše udělá, staví se ještě v Ichiraku Ramen. Je to zvláštní, ale po tom, co své pocity vypsal na papír, se cítí nějak líp. Ví, nebo spíš doufá, že mu Gaara odpoví. A že jeho city opětuje. K Narutovi se nějak dostavuje pocit takové té zamilovanosti, kdy je člověk mimo a jen se usmívá.
"Kon nichiwa," pozdraví ho Teuchi, "Dneska máš nějakou dobrou náladu, Naruto."
"Kon nichiwa. To bude asi tím, že jsem zamilovaný," odpoví Naru, poté, co si objedná první misku.
"Nepovídej. A kdo je tou šťastnou osobou?"
"No…," zvažuje Naruto. Má to oznámit? Co si o tom budou lidi myslet? Ještě nikdy s nikým nechodil. A ještě nikdy nikoho nemiloval. Ani holku ne, natož kluka.
"Teď vám to nemůžu říct," poví nakonec a objedná si další misku. Sní jich dalších pět a s plným žaludkem jeho milovaného ramenu odchází. Doufá, že jednou ho na něj pozve Gaara.
*O několik dní později*
Blonďáčkovi se za nic nechce vstávat. Má dneska volno a hodlá toho patřičně využít. Leží v posteli a nemíní se z ní zvednout dřív, než bude poledne. To půjde na oběd do Ichiraku Ramen. Kéž by na něj dnes šel s Gaarou… Co asi Gaara dělá? Jako Godaime Kazekage-sama má určitě hodně práce. Chjo… Jak se Narutovi po něm stýská… Odpověď na dopis mu ještě nepřišla. Jasně, Gaara má hodně práce. Nemá čas odpovídat na něčí psaní. Nebo fakt odpovědět nechce. Vždyť Naruto psal, že nemusí.
Blonďáček se nechá unášet myšlenkami na svou tajnou lásku, když vtom někdo zabuší na dveře. Tak ať. Ještě není poledne.
"NARUTÓÓÓÓ!" ozve se zpoza nich Sakuřin hlas. A sakra. Ta by ty dveře mohla od netrpělivosti rozmetat.
"Á, Sakuro-chan," škrábe se blonďáček na hlavě, stojící ve dveřích a oděný v pyžamu a své spací čepici.
"Je skoro poledne. A ty si ještě spíš."
Chnn… Ještě chvíli se mohl vyvalovat v posteli. Ublíženě se na děvče dívá.
"Máš jít za Tsunade-sama."
"A co mi bábi chce?"
"Máš tam návštěvu."
"Koho?" ptá se Naru pln očekávání. Že by…?
"Prý je to překvapení," odpoví Sakura.
"Prosím, řekni mi to," žadoní on.
"Ne. Slíbila jsem, že až do poslední chvíle budu potichu jak pěna."
"Saaaakuro-chaaaan…," háže na ni svůj modrooký psí pohled.
"Ne," založí si růžovovláska ruce, "A mazej se obléct. Nebo ti ta návštěva uteče. Jó, a co se toho návštěvníka týče, prý se máš na co těšit."
"Ty jsi ale vyděrač. No jó, už jdu," svěsí blonďák ramena. Jakmile ho ale napadne, že by to mohl být Gaara, vystřelí jako blesk a v mžiku do sebe naháže snídani a ještě rychleji je oblečený. Gaaru nesmí nechat čekat! Za pár minut zase stojí před svým bytem.
"Yoku, můžem jít," křikne a spolu se svou kamarádkou se vydá ke Kage kanclu. Jakmile tam dojdou, spadne mu čelist až na zem. To je… Před sebou vidí… Temari… Kankura… a… a samotného…
"G-GAARO!" vykřikne a běží k němu. Ani se nezdráhá pozdravit jeho surozence a Tsunade a bez váhání ho pevně obejme. Tolik ho toužil alespoň vidět. Kašle na to, že je Kazekage. Pro něj je to Gaara. Jeho milovaný Gaara.
"Potřebuju s tebou mluvit, Naruto," hlesne host, "o samotě."
"O samo-tě?" podiví se blonďáček. Že by…?
Po chvilce s ním tedy odchází pryč. Najdou si příhodné místečko ve skladu informací, které kdy Konoha o kom získala.
"Víš, Naruto… Ten tvůj dopis…," začne Gaara. Ten je jako u vytržení a uši má napjaté jako rys.
"… si vyžádal, abych tě přišel navštívit. Protože to, co ti chci říct, se nehodí jen napsat na papír a poslat. Já… jsem taky hrozně rád, že jsem tě poznal. Taky jsem byl za tebe hrozně rád, když lidé oslavovali, jak jsi zachránil svou vesnici. To jsme my. Dva nenávidění jinchūriki. Ale…Já…"
"Co?"
"Já…"
"Tak co je?"
"Já tě taky miluji, Naruto," přiznal se Gaara a mírně zrudnul. C-co? Naruto zkameněl. Tahle zpráva ho šokovala. Z očí mu tečou slzy. Slzy štěstí.
"Pojď sem," hlesl Naru. Přivinul si svého Gaajušku k sobě. Dívá se mu do očí. Líbá ho. Lehce, něžně, letmo. Hravý a zvědavý motýlí polibek. Ale Gaarovi se líbí. Natahuje se pro další. Naruto mu tedy vyhoví. Líbá ho. Znovu lehce a něžně, ale potom přidává i jazyk. Zvědavě prozkoumává Gaarova ústa než mu červenovlásek začne polibky oplácet. Naruto je jimi úplně unešený, jsou tak krásné! Tichounce zavrní a vjede mu dlaní do vlasů. Tak sametově jemné! Tolik se svého Gaary nemohl dočkat. Nemohl se na něj vynadívat. Často si s ním představoval takovéhle chvíle. A teď je v jeho dlaních. Tak křehký… Naruto se přesune na jeho krk. Naprosto netuší, co má dělat, ale podvědomí ho nějak vede. A zřejmě správně, neboť Gaajuškovi se to líbí. Moc líbí. Když mu blonďáček začne opečovávat ohryzek, zakloní hlavu dozadu a nechá se unášet blahem. Jeho dech je mělký a srdce mu tluče jako o závod. Při každém Narutově doteku taje. Jako by jím projel elektrický proud. Plně se oddává jeho péči. Polibkům, dotekům… Cítí se jako v ráji. Cítí jeho polibky na svém krku. Tak příjemně jej mrazí… Touží po nich ještě. Dotýká se Narutových ramen. I přes oblečení cítí, jak jsou pevná a svalnatá. Gaara zatouží prozkoumat je detailněji. Stále vzrušován blonďáčkovými polibky a doteky mu rozepne mikinu.Naruto přestane Gaaru líbat a kouká mu do očí.
"Ty jsi mi nějaký zvědavý,"poví žertovně. Gaara na to neodpovídá, jen na něj hledí pohledem typu 'já tě fakt chci prozkoumat'. Naru se znovu dává do práce. Sklání se ke krku svého ukeho a dál ho líbá. Dlaněmi se přitom dotýká jeho boků a zad, sem tam i zadečku. Gaarovo pevné tělo ho přitahuje čím dál víc. Nechá se od něj svléknout do půl těla. Pak se od něj rudovlásek odtrhne. Skenuje blonďáčkovu hruď do těch nejmenších detailů.
"Jsi sexy," chválí Naruta. Ten ho zřejmě jako dík vášnivě líbá. Nechá se od Gaajušky hladit. Jeho dlaně jsou jako z nejjemnějšího sametu. A blonďák se pod nimi chvěje touhou po své lásce. Tolik časů o téhle chvíli snil. Tak moc toužil po Gaarových dotecích. Po jeho polibcích. Po sexu s ním. A teď tu je. A jeho láska je opětována. A skoro všechno, co si Naru vysnil, se právě teď děje.
Naruto Gaarovi rozepíná kombinézu. Nekouká se na jeho hruď tak, jako to dělal rudovlásek. Zkoumá ji pouze rukama. A Kazekageho horká a hedvábná pokožka jej vzrušuje čím dál víc. Blonďák své dlaně podvědomě přesouvá na jeho břicho. Gaarovo pevné tělo je tak sexy, že to Naruta nutí hrát si s ním ještě víc. Přesouvá hlavu k jedné z jeho bradavek. Vsaje ji mezi své rty a jemně skousne. Počká na jeho reakci. Rudovlásek prudce vydechne. Líbí se mu to. Naru pokračuje. Škádlivě za bradavku tahá, pak přes ni párkrát přejede jazykem. Ofoukne ji. Gaara dýchá čím dál mělčeji.
"Ještě?" ptá se blonďáček. Rudovlásek se zmůže jen na přikývnutí. Naru tedy pokračuje s tím, že druhou bradavku bere mezi ukazováček, prostředníček a palec. Žmoulá ji a tahá za ni. Cítí, jak tvrdne. Gaarovi z úst unikne tichounký sten, pro Naruta ten nejkrásnější zvuk na světě. Chce ho slyšet znova. Bradavku, kterou předtím držel mezi prsty, tedy pohltí do úst a žužlá ji. Následně ji taktéž ofoukne. Znovu uslyší ty krásné tóny. A co víc, jeho láska se chvěje. Slastí nebo touhou (vyber si, Naruto :D). Naruto dlaní jen tak mimoděk zajede do rozkroku své lásce. Cítí, jak je jeho úd napjatý. Roztouží se po něm ještě víc. Jenže… má do něj proniknout? Vždyť spolu nechodí ani den.
Gaara, nic netušící o jeho myšlenkách, si svou lásku vzrušením pevně přivine k sobě. Líbá ho a přitom mu zajíždí k hornímu kraji kalhot. Chystá se je rozepnout, ale je zadržen.
"Počkej," hlesne Naruto.
"Co je?" ptá se Gaara. Dělá něco špatně?
"Opravdu to chceš?" ptá se Naru. Rudovlásek přikývne.
"Já jen, že jsme spolu začali chodit teprve před chvílí," pokračuje blonďáček.
"Pokud jsi to ty, je jedno, kdy a kde to bude. Prostě po sobě toužíme a milujeme se," filozofuje Gaara.
"Dobře. Ale ty budeš nahoře," přikazuje blonďáček?
"Proč?" ptá se Gaara. Celou dobu byl on ukem…
"No… Já… ještě s nikým nespal. A ani za mák netuším, co bych měl dělat," přizná se Naruto. Tváře mu mírně zčervenaly.
"Dobře," odpoví Gaara a líbá ho. Přitom mu svléká kalhoty i se spodním prádlem. Nejdřív se ale postará o jeho úd, protože Naruto je podle všeho vzrušený na nejvyšší možnou míru. Gaara se jemně dotýká špičky jeho žaludu.Narutovi z úst unikne tichý sten, což rudovláska vzrušuje. Ještě párkrát se ho tak dotkne a pak uchopí blonďáčkův penis do dlaně. Přetahuje předkožku přes žalud. Narutem o pár vteřin později začnou projíždět návaly neuvěřitelné slasti. Takové vzrušení nezažil ani, když si to dělal sám. A Gaarova péče je dokonalá! Rudovlásek si ho mezi tím připravuje. Všechny svaly v Narutově těle se napínají.
"Ga-a-ro," vydechne a vyvrcholí. Následně se musí uvolněně svalit na zem. Jeho láska mu však nedá pokoj. Sedne si na paty a jak si Naruta vysahuje na klín, nabodne ho na svůj úd. Blonďáčkovi však do očí vhrknou slzy bolesti. A sakra! Nebyl dostatečně připravený.
"P-promiň. Měl jsem tě víc připravit," utěšuje ho rudovlásek.
"V-v pohodě," hlesne Naruto a i přes bolest začne přirážet. Svou lásku při sexu bez vrcholu nenechá.
"Počkej, neblbni," zadrží ho však Gaara, "Nechci, aby tě to bolelo."
"To tě mám nechat bez vrcholu?"
"Tak…tak chvilku počkáme, než si zvykneš."
"Dobře," hlesne Naru a hlavou spočine na Gaarově rameni. Přičichne k jeho pokožce. Cítí z ní… zvláštní nepopsatelnou, ale krásnou vůni. Po chvilce si však opravdu přivykne na jeho úd v sobě a přírazem naznačí, že už je vše ok .Jeho láska ho tedy uchopí za zadeček a nadzvedává ho. Nasadí pravidelné tempo. Po chvilce však začne zrychlovat. Z úst mu vycházejí divoké vzdechy, jimiž se blonďáček nechává unášet.
"Naru-to!" vykřikne rudovlásek a vyvrcholí. Naru cítí, jak jeho tělo zaplňuje teplá tekutina. Zesleze se své lásky a oba si uvolněně lehnou na zem. Gaara ho vášnivě líbá.
"Chceš něco vědět, Naruto?" povídá, když se od něj odtrhne.
"Chci."
"Já jsem taky až doteď s nikým nespal."
Narutovi opět spadne čelist až na zem. Ale vždyť líp věděl, co má dělat.
"A-ale vždyť jsi líp věděl, co máš dělat."
"Podvědomí mě vedlo?"
"A jak to, že mě ne?"
"No, asi to tak někdy bude."
"Aha. Lásko?"
"No?"
"Miluji tě."
"Já tebe taky."
A jejich ústa splynou ve vášnivém zamilovaném polibku.

Téma týdne - Já

30. června 2012 v 22:38 | Liss-chan
Takže téma týdne je "Já" super, to asi znamená, že vám o sobě budu muset něco říct že? :D
No tak jmenuju se Lucka, je mi 14let, za týden 15let. Jsem v 9.třídě a jsem ráda za to že mám ty nejlepší spolužáky :) Bydlím s rodiči, asi normální v mém věku, mám mladší sestru Gabču a dva psy. Ve volném čase kreslím, čtu, hraju, a nebo jsem venku s kamarády (nejčastěji s Áňou a Káťou), jsem Otaku takže hodně koukám na Anime a čtu Mangy. Moje nejoblíbenější Anime je Naruto, potom Fairy Tail, Kuroshitsuji, Clannad, Highschool Of The Dead a Loveless. Moje oblíbená knížka je Vampýrská Akademie od Richelle Mead, a chystám se na další knížky které napsala. Poslouchám Metal, Rock, J-rock, a taky občas všechno co se mi líbí :D Hraju Metina, Minecraft, S4 League a taky hodně těch kravinek na Fb :D Hrála jsem 4Story, WoWko a další hry co bych mohla psát do nekonečna :D Jsem přátelská, ale hodně tichá, ikdyž se v poslední době snažím být hodně komunikativní, tak na mě učitelé koukají jak na blbečka :D Nemám ráda učení, ale do školy chodím ráda, jsem ráda že tam můžu být se svými přáteli a spolužáky které beru skoro už jako rodinu :) Naše paní učitelka třídní je ta nejhodnější, nejmilejší, nejchytřejší, nejvtipnější a s tou nejkrásnější přezdívkou: Milka :)
Tak jsem vám o sobě něco málo řekla, snad jsem na nic nezapoměla?! :)
(PS: na fotce neni celá třída)
A tady jsem já takovej debílek, vím že nejsem hezká, ale za to můžou rodiče, oni mě tak splodoli :D (nekomentujte plís)
S Anetkou :*
S tím nejlepším bratránkem :*

Kdo umí, umí...

30. června 2012 v 22:27 | Liss-chan
Tenhle obrázek jsem sice nekreslila já, ale strašně moc se mi líbí, kreslila ho jedna holka (neřeknu kdo:D), a strašně jí závidím, že umí takhle krásně kreslit, a vůbec už do pc, to já nezvládnu, kreslím taky ale jenom na papír. Tužka, moje jediná kamarádka :) Mám doma zbírku obrázků, některé mám nafocené takže je sem dám (grafika špatná /foceno mobilem)